Офіційний виробник пропонує 12 найпопулярніших варіантів як носити Бафф. Дані способи універсальні і практичні, вони однаково підходять для чоловіків, жінок і дітей.

Шийну хустку, пов'язка на голову, маска, капюшон, балаклава, косинка, бандана, шапка, піратка, кепка, пов'язка на волосся, резинка для волосся.

І це далеко не всі варіанти, як носити Бафф чоловікам і жінкам, тільки найпопулярніші. Ви можете носити свій Бафф на руці як пов'язки і прати їм піт під час заняття спортом.
Бафф дуже часто використовують в якості підшоломника на гірськолижному курорті або при катанні на мотоциклі. Їм можна прикриватися від пилу і сонця. Бафф дуже добре тягнеться, тому використовуйте його так, як вам підказує фантазія.

Як носити Бафф на голові

Класичний Бафф виготовляють з тканини, що тягнеться - мікрофібри. Даний матеріал відмінно виводив вологу, захищає від вітру і, при цьому, він тактильно приємний і не викликає роздратування при носінні.
Незалежно від вашої зачіски, погоди або типу активності Бафф буде добре сидіти на вашій голові без додаткової фіксації. Можете зробити легку бігову шапку або головний убір для весни та осені.

Також, на фото показано як носити бандану Бафф.


Наші клієнти часто катаються на лижах і сноуборді і використовують Бафф як підшоломник. Саме тому Баффи так популярні серед людей, який ведуть активний спосіб життя.

Як носити Бафф на шиї

Бафф дуже добре тягнеться, тому його з легкістю можна надягати не тільки на голову, але і на шию. Це була початкова задумка компанії Бафф. Вони хотіли створити шарф для шиї, який не буде розмотуватися від вітру або під час активності. У підсумку, шарф Бафф відмінно захищає шию від сонця, холоду, чи не натирає, не спадає, щільно прилягає до тіла і добре виводить вологу.
Ви можете носити ваш Бафф на шиї і використовувати його в якості маски на обличчя, коли це необхідно. Якщо ви катаєтеся на лижах і часто дихаєте через Бафф, в області рота і носа може утворюватися конденсат - це не проблема, він виконаний у вигляді симетричнї труби, просто поверніть його трохи навколо шиї, ви знову будете дихати через суху тканину.
Якщо ви будете носити Бафф при низьких температурах або сильних вітрах, рекомендуємо звернути увагу на лінійку головних уборів з вовни Новозеландської вівці-мериноса підвищеної щільності і лінійку утеплених баффів з непродувною мембраною WindStopper від американського виробника Gore Tex.

Як зав'язати Бафф на руці

Це один із секретів як носити Бафф для спорту. Ваш головний убір можна використовувати як спортивний напульсник. Матеріал, з якого виконаний класичний Бафф НЕ передавлює руку і добре вбирає вологу
Ми рекомендуємо завести кілька класичних Баффів для спорту. Один можна використовувати в якості пов'язки на руку, а іншим, наприклад, підв'язувати волосся.

Як носити зимовий Бафф

Компанія BUFF випустила цілу лінійку міських головних уборів і шарфів. Тут все просто, необхідно просто підібрати комплект, який добре впишеться в ваш гардероб і підкреслить вашу індивідуальність.
Класичний Бафф можна надіти на голову і використовувати в якості підшоломника. Якщо Бафф утеплений, то сміливо носите його замість зимової шапки.
Якщо ви катаєтеся на лижах, Бафф можна хитрим чином перетворити в Балаклаву або капюшон.

Як носити літній Бафф

Бафф знайшов широке застосування в туризмі і спорті. Ви можете носити класичний Бафф замість літнього головного убору щоб захистити голову від сонця. Носіть ваш Бафф замість маски в громадських місця, або під час їзди на велосипеді чи мотоциклі. Використовуйте Бафф як гумку для волосся або як налобні пов'язки під час бігу. Вам не потрібні всі ці речі - вам потрібен один єдиний BUFF.

Як правильно прати BUFF

Виробник рекомендує прати Бафф вручну або пральною машинкою в делікатному режимі при 30 градусах. Рекомендуємо використовувати тільки рідкі миючі засоби, які не містять відбілювачі. Не сушіть Бафф на батареї і біля гарячих джерел. Не прасувати.

Дані рекомендації взагалі ставляться до всіх якісних синтетичних речей. Бафф насправді не надто вимогливий у догляді і володіє рядом корисних особливостей:

• Бафф не мнеться, вам не потрібно його гладити
• Бафф не потребує частого прання
• Бафф зроблений з мікрофібри, яка дуже швидко сохне
• Бафф навіть після численних прань зберігає свою еластичність і презентабельність, при належному догляді він не покривається катишкамі і не линяє